Вікарій Київської Митрополії архієпископ Варсонофій на богослужінні у монастирі с. Ковалівка

Четверг, 01.11.2018 11:43

30 жовтня 2018 року, у вівторок 23 седмиці по П’ятидесятниці з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у жіночому монастирі на честь преподобної Анастасії Київської c. Ковалівка Київської області була звершена святкова Божественна літургія.

Богослужіння звершили вікарії Київської Митрополії архієпископ Бородянський Варсонофій, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай та єпископ Білогородський Сильвестр у співслужінні духовенства та гостей обителі у священному сані.

По сугубій єктенії владика Даміан підніс молитву за мир в Україні, а перед причастям єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За богослужінням молилися ктитори обителі Анатолій Андрійович, Тетяна Володимирівна та Андрій Анатолійович Засухи.

Цього дня Андрій Анатолійович Засуха святкує 32-у річницю з Дня свого народження.

На завершення богослужіння Високопреосвященний владика Варсонофій тепло привітав ювіляра з Днем народження та передав йому вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блажннішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.